Sukcesy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju 
w I półroczu roku szkolnego 2018/2019

 

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Sukces/osiągnięcie

- zajęte miejsce/wyróżnienie

Nazwa konkursu/zawodów

Organizator

Termin

Nauczyciel opiekujący się uczniem

1.

Anna Zielonka,

Adrian Anasiewicz,

Patryk Wójtowicz,

Sebastian Nowakowski,

Dominik Szczepanik,

Michał Pietrzycki

 

X Powiatowy Turniej Boccia

Zespół Placówek w Łukowie

19.09.18 r.

Renata Trąbka,

Artur Wypyszyński

2.

Martyna Guz,

Weronika Rola,

Mateusz Ostapowicz,

Marta Ostapowicz,

Jagoda Stawinoga,

Łukasz Majcher

 

VI Radzyńska Paraolimpiada

Stowarzyszenie Ósmy Kolor Tęczy

7.10.2018 r.

Renata Trąbka ,

Artur Wypyszyński

3.

 Karol Moskal,

Patrycja Szczęch,

Bartosz Panek,

Iwona Pietrzycka,

Emilia Białek,

Michał Pietrzycki,

Karol  Jaworski,

Ola Mazur,

Edyta Komsta,

Magdalena Zwolińska,

Martyna Woźniak,

Dominik Lato,

Dawid Czajkowski,

Paulina Florek,

Patryk Wójtowicz,

 

 

II Paulina Florek

III Edyta Komsta

III Dominik Lato

XII  Miejska Paraolimpiada

,, Poznaj mnie, Poznaj siebie’’

Szkoła Podstawowa nr 3 W Lubartowie

27.10.2018 r.

Marta Iwan Łabuz

Renata Trąbka

Dorota Małyska

Sylwia Kozicka

Magdalena Łukasiewicz

4.

Karol Cybul,

Ewelina Florek,

Anna Zielonka

Anna Zielonak

II miejsce drużynowo w kat. starszej,

III miejsce indywidualnie Anna Zielonka

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w  Warcabach

,,Sprawni  Razem”

SOSW w Firleju

,, Sprawni Razem”

23.10.2018 r.

Marta Iwan Łabuz

Renata Trąbka

Dorota Małyska

Sylwia Kozicka

Magdalena Łukasiewicz,

Agnieszka Antoniuk,

Artur Wypyszyński,

Katarzyna Szymkiewicz,

Marianna Czerska,

Iwona Szymula,

5.

I OET,

II OET,

Karol Moskal,

Emilia Tatarczak,

Dominika Wójcik,

Hubert Piądłowski,

 

Sportowo to zdrowo

SOSW w Firleju

28.11.2018 r.

Renata Trąbka,

Marta Iwan Łabuz,

Magdalena Łukasiewicz,

Artur Wypyszyński,

 

 

 

Sukcesy wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Firleju
w I półroczu roku szkolnego 2016/2017

 

W Konkursie plastycznym ,,Pokażę Ci gdzie mieszkam” Weronika Rola z kl. IV b SP zajęła I miejsce (Lubartów, wrzesień 2016).

 

W Wojewódzkich Biegach Przełajowych w Radzyniu Podlaskim Tomasz Blicharz z kl. III a gimnazjum zajął III miejsce (Lubartów, październik 2016).

 

W Konkursie fotograficznym ,,Powiat lubartowski w obiektywie” Marta Ostapowicz z kl. I b gimnazjum zajęła III miejsce (Lubartów, październik 2016).

 

W Konkursie fotograficznym ,,Powiat lubartowski w obiektywie” Mateusz Ostapowicz z kl. I b gimnazjum otrzymał  wyróżnienie (Lubartów, październik 2016).

 

W Konkursie plastycznym ,,Jesień malowana piosenką” Magdalena Zwolińska z  kl. I SPDP zajęła I miejsce (SOSW Biała Podlaska, październik 2016).

 

W Konkursie plastycznym ,,Jesień malowana piosenką” Emilia Białek z kl. III b gimnazjum otrzymała wyróżnienie (SOSW Biała Podlaska, październik 2016).

 

Na Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży ,,Spotkajmy się” Patrycja Furtak z kl. II k ZSZ, Katarzyna Głos z kl. I k ZSZ, Patryk Stawinoga z kl. I k ZSZ i Michał Pietrzycki z kl. I k ZSZ, otrzymali wyróżnienie (Międzyrzec Podlaski, październik 2016).

 

W międzynarodowym konkursie plastycznym ,,Jan Paweł II w oczach dziecka” Oktawia Wyrzykowska z kl. II SPDP otrzymała wyróżnienie (Muzeum w Bielsku Podlaskim, październik 2016).

 

W Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Warcabach w Firleju Ewelina Florek z kl. III k ZSZ, Anna Florek z kl. III k ZSZ oraz Natalia Najda z kl. III SPDP zajęły V miejsce drużynowo w kategorii starszej (Firlej, 26 października 2016).

 

W Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Warcabach w Firleju Karol Cybul z kl. I a gimnazjum, Sebastian Nowakowski z kl. V a SP oraz Alicja Florek z kl. II a gimnazjum zajęli VI miejsce drużynowo w kategorii młodszej.

 

W VII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Literatura w oczach dziecka” pod hasłem ,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej”  Paulina Florek z kl. V a SP otrzymała wyróżnienie (Włodawa, listopad 2016).

W VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Literatura w oczach dziecka” pod hasłem ,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej” Katarzyna Głos z kl. I k ZSZ zajęła II miejsce (Włodawa, listopad 2016).

W VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Literatura w oczach dziecka” pod hasłem ,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej Marta Ostapowicz z kl. I b gimnazjum otrzymała wyróżnienie (Włodawa, listopad 2016).

W VII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim ,,Literatura w oczach dziecka” pod hasłem ,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej Patrycja Furtak z kl. II k ZSZ otrzymała wyróżnienie (Włodawa, listopad 2016).

w IV Integracyjnym Turnieju w Boccie w Dęblinie uczniowie: Anna Florek z kl. III k ZSZ, Maciej Więch z kl. II c ZSZ, Michał Pietrzycki z kl. I k ZSZ, Sebastian Nowakowski – kl. V a SP, Patryk Wójtowicz z kl. III a gimnazjum oraz Tomasz Blicharz z III a gimnazjum zajęli IV miejsce drużynowo (Dęblin 23 listopada 2016).

 

Lp.

Imię i nazwisko ucznia, klasa

Sukces/osiągnięcie

- zajęte miejsce/wyróżnienie

Nazwa konkursu/zawodów

Termin

Nauczyciel opiekujący się uczniem

w konkursach i zawodach zewnętrznych

1

Weronika Rola - kl. IV b SP

I miejsce

Konkurs plastyczny ,,Pokażę Ci gdzie mieszkam”, Lubartów

Wrzesień 2016

Katarzyna Włoch

2

Tomasz Blicharz - III a gimnazjum

III miejsce

Wojewódzkie Biegi Przełajowe w Radzyniu Podlaskim

Październik 2016

Waldemar Turmowicz

3

Marta Ostapowicz - kl. I b gimnazjum

III miejsce

Konkurs fotograficzny ,,Powiat lubartowski w obiektywie” Lubartów

Październik 2016

Grzegorz Parol

4

Mateusz Ostapowicz

kl. I b gimnazjum

wyróżnienie

5

Magdalena Zwolińska – kl. I SPDP

I miejsce

Konkurs plastyczny ,,Jesień malowana piosenką” SOSW Biała Podlaska

Październik 2016

Renata Grzeszczak

6

Emilia Białek – kl. III b gimnazjum

wyróżnienie

7

Patrycja Furtak - kl. II k ZSZ

Katarzyna Głos - kl. I k ZSZ

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

Michał Pietrzycki - kl. I k ZSZ

wyróżnienie

Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży ,,Spotkajmy się”

Miedzyrzec Podlaski 2016

Październik 2016

Mirosława Szyszka

Waldemar Białek

8

Oktawia Wyrzykowska – kl. II SPDP

wyróżnienie

Ogólnopolski konkurs plastyczny ,,Jan Paweł II w oczach dziecka”

Muzeum w Bielsku Podlaskim

Październik 2016

Barbara Barszczyk

9

Ewelina Florek – kl. III k ZSZ

Anna Florek – kl. III k ZSZ

Natalia Najda – kl. III SPDP

V miejsce drużynowo

w kategorii starszej

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Warcabach w Firleju

26 października 2016

Renata Trąbka

10

Karol Cybul – kl. I a gimnazjum

Sebastian Nowakowski – kl. V a SP

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

VI miejsce drużynowo

w kategorii młodszej

11

Paulina Florek – kl. V a SP

wyróżnienie

,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej” VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Literatura w oczach dziecka”, Włodawa

Listopad 2016

V. Szymańska

12

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

wyróżnienie

13

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

II miejsce

,,Jarmark cudów w wierszach W. Szymborskiej” VII Wojewódzki Konkurs Recytatorski, Włodawa

Listopad 2016

Mirosława Szyszka

14

Marta Ostapowicz – kl. I b gimnazjum

wyróżnienie

15

Patrycja Furtak - kl. II k ZSZ

wyróżnienie

16

Anna Florek – kl. III k ZSZ

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

Sebastian Nowakowski – kl. V a SP

Patryk Wójtowicz – kl. III a gimnazjum

Tomasz Blicharz - III a gimnazjum

IV miejsce drużynowo

IV Integracyjny Turniej w Boccie w Dęblinie

23 listopada 2016

Renata Trąbka

w konkursach i zawodach wewnętrznych

17

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - skok w dal dziewcząt

12 września 2016

Renata Trąbka

18

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

II miejsce

19

Paulina Florek – kl. V a SP

III miejsce

20

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - skok w dal chłopców

12 września 2016

Renata Trąbka

21

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

II miejsce

22

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

III miejsce

23

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - bieg na 60 m dziewcząt

12 września 2016

Renata Trąbka

24

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

II miejsce

25

Martyna Woźniak – kl. I k ZSZ

III miejsce

26

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - bieg na 60 m chłopców

12 września 2016

Renata Trąbka

27

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

II miejsce

28

Tomasz Blicharz - III a gimnazjum

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

III miejsce

29

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - bieg na 100 m dziewcząt

12 września 2016

Renata Trąbka

30

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

II miejsce

31

Martyna Woźniak – kl. I k ZSZ

III miejsce

32

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

I miejsc

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - bieg na 100 m chłopców

12 września 2016

Renata Trąbka

33

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

II miejsce

34

Tomasz Blicharz - III a gimnazjum

III miejsce

35

Natalia Najda – kl. III SPDP

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - rzut piłeczką palantową

dziewcząt

12 września 2016

Renata Trąbka

36

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

II miejsce

37

Paulina Florek – kl. V a SP

Edyta Komsta – kl. I k ZSZ

III miejsce

38

Michał Jaremek – kl. II a gimnazjum

I miejsce

Szkolny mityng lekkoatletyczny

/jesienny/ - rzut piłeczką palantową

chłopców

12 września 2016

Renata Trąbka

39

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

II miejsce

40

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

III miejsce

41

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

I miejsce

Konkurs plastyczno – techniczny ,,Podaj dalej – drugie życie odpadów”

Październik 2016

Marta Iwan - Łabuz

42

Anna Florek – kl. III k ZSZ

II miejsce

43

Natalia Najda – kl. III SPDP

III miejsce

44

Magdalena Zwolińska – kl. I SPDP

I miejsce

Konkurs plastyczny ,,Bezpieczna droga do szkoły”

Październik 2016

samodzielnie

45

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

II miejsce

samodzielnie

46

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

II miejsce

samodzielnie

47

Oktawia Wyrzykowska – kl. II SPDP

III miejsce

Barbara Barszczyk

48

Tomasz Sidor – kl. III b gimnazjum

wyróżnienie

Agnieszka Panek

49

Karol Moskal – kl. II a SP

wyróżnienie

Katarzyna Włoch

50

Anna Florek – kl. III k ZSZ

miejsce I

Szkolne zawody warcabowe - kategoria zaawansowani - dziewczęta

10 października 2016

Renata Trąbka

51

Ewelina Florek – kl. III k ZSZ

miejsce II

52

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

Anna Zielonka – kl. I SPDP

miejsce III

53

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

miejsce I

Szkolne zawody warcabowe - kategoria zaawansowani - chłopcy

10 października 2016

Renata Trąbka

54

Karol Cybul – kl. I a gimnazjum

miejsce II

55

Sebastian Nowakowski – kl. V a SP

miejsce III

56

Paulina Florek – kl. V a SP

miejsce I

Szkolne zawody warcabowe - kategoria średniozaawansowanych

 

10 października 2016

Renata Trąbka

57

Martyna Woźniak – kl. I k ZSZ

miejsce II

58

Olga Mazur – kl. I SPDP

miejsce III

59

Emilia Białek - kl. III b gimnazjum

I miejsce

Konkurs plastyczny - ,,Skarby jesieni”

Listopad 2016

Renata Grzeszczak

60

Mateusz Ostapowicz - kl. I b gimnazjum

II miejsce

61

Arkadiusz Adamiak – kl. III b gimnazjum

III miejsce

62

Łukasz Majcher – kl. II b gimnazjum

Sebastian Nowakowski – kl. V a SP

Anna Zielonka – kl. I SPDP

Natalia Najda – kl. III SPDP

Łukasz Budzyński – kl. I SPDP

I miejsce drużynowo

Szkolny Turniej w Boccie

 

Szkolny Turniej w Boccie

14 listopada 2016

14 listopada 2016

Renata Trąbka

 

Renata Trąbka

63

Iwona Pietrzycka – kl. IV b SP

Dominik Szczepanik  - kl. IV a SP

Mateusz Ostapowicz – kl. I b gimnazjum

Oktawia Wyrzykowska – kl. II SPDP

Magdalena Zwolińska – kl. I SPDP

II miejsce drużynowo

64

Olga Mazur – kl. I SPDP

Marta Ostapowicz – kl. I b gimnazjum

Bartłomiej Broniek – kl. I SPDP

Paulina Florek – kl. V a SP

III miejsce drużynowo

65

Magdalena Zwolińska – kl. I SPDP

I miejsce

Konkurs plastyczny - Ilustracja do piosenki ,,W pustyni i w puszczy”

Listopad 2016

Iwona Turmowicz

66

Emilia Białek - kl. III b gimnazjum

II miejsce

67

Oktawia Wyrzykowska – kl. II SPDP

III miejsce

68

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

I miejsce

Konkurs na plakat promujący czytelnictwo

Listopad 2016

Iwona Turmowicz

69

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

Karol Jaworski – kl. I a gimnazjum

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

I miejsce

XII Szkolny Turniej Matematyczny

30 listopada 2016

Elżbieta Jędrzejewska

70

Patrycja Furtak - kl. II k ZSZ

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

Karol Cybul – kl. I a gimnazjum

Martyna Woźniak – kl. I k ZSZ

Paulina Florek – kl. V a SP

II miejsce

71

Anna Florek – kl. III k ZSZ

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

Patryk Wójtowicz – kl. III a gimnazjum

Sebastian Nowakowski – kl. V a SP

III miejsce

72

Katarzyna Głos – kl. I k ZSZ

Natalia Najda – kl. III SPDP

Patrycja Furtak - kl. II k ZSZ

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny Turniej w Tenisie Stołowym – kategoria dziewcząt

14 grudnia 2016

Renata Trąbka

73

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

Maciej Więch – kl. II c ZSZ

Kamil Stawinoga – kl. III k ZSZ

Adrian Padała – kl. II c ZSZ

I miejsce

II miejsce

II miejsce

III miejsce

Szkolny Turniej w Tenisie Stołowym – kategoria chłopców

14 grudnia 2016

Renata Trąbka

74

Alicja Florek – kl. II a gimnazjum

Karol Cybul – kl. I a gimnazjum

Emilia Białek - kl. III b gimnazjum

Łukasz Majcher – kl. II b gimnazjum

I miejsce

Szkolny Konkurs ,,Zabawy językiem polskim”

22 grudnia 2016

Mirosława Szyszka

Bożena Turowska

75

Arkadiusz Adamiak – kl. III b gimnazjum

Edyta Komsta – kl. I k ZSZ

Kamil Budzyński – kl. II k ZSZ

Kacper Kowalczyk – kl. I b gimnazjum

II miejsce

76

Grupa wychowawcza III dziewcząt

I miejsce

Konkurs plastyczny – Plakat ,,Dzień życzliwości”

Grudzień 2016

Marta Iwan - Łabuz

77

Tomasz Blicharz - III a gimnazjum

wyróżnienie

Konkurs plastyczny ,,Najpiękniejszy łańcuch choinkowy”

Grudzień 2016

Renata Grzeszczak

78

Patryk Stawinoga - kl. I k ZSZ

wyróżnienie

79

Anna Zielonka – kl. I SPDP

wyróżnienie

80

Michał Pietrzycki – kl. I k ZSZ

wyróżnienie

Konkurs na najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową

Grudzień 2016

Grzegorz Parol

Wróć na górę strony